Çam Terebentin Şampuan

Çam Terebentin Nedir?

Çam Terebentin doğal ortamdaki çam ağacının reçinesidir. Çam ağaçlarından buhar damıtma ya da distilasyon yöntemi ile ayırma ile elde edilmiş çam terebentin içerisindeki kokofan; piren ve reçine asidi bulunan yağdır. Yakıcı renksiz olmasına rağmen güzel hoş bir kokusu vardır. 

Çam Terebentin Yağı’nın Saça Faydaları Nedir?
 

Çam Terebentin şampuanın özü olan çam terebentin yağı kozalaklı bitkilerden, çam ağaçlarından elde edilen doğal bir yağdır. Kozalakların gövdesinden akan ve bal veya reçine olarak anılan kısmından elde edilir. Saçların kırılıp incelmesine ve dökülmesine karşı son derece etkilidir. Saç köklerini besler ve daha hızlı uzamasına yardımcı olur. Çam terebentin yağı kullanımıyla saçın sık yağlanmasını önler. Saça doğal bakım yaparak canlı ve parlak görünmesini sağlar. Saç köklerini besler ve onarır, bu sayede saç dökülmelerine karşı çok önemli bir etkiye sahiptir. Çam terebentin şampuan, saçlarınızın bakımında önemli bir rol oynayacaktır.

dp Daily Perfection Çam Terebentin şampuan, tuz içermeyen özel formülüyle saç derisini ve saçı yıpratmadan temizler. Saçların daha nemli, parlak ve yumuşak kalmasını sağlar. dp Daily Perfection Çam Terebentin şampuan, içeriğindeki Çam terebentin yağı saçlarınızın hızla uzamasını sağlarken güçlü, canlı, parlak saçlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Keratin içeren özel formülle saçlara ihtiyacı olan vitaminleri kazandırarak bakım yapar. Hasar görmüş saçları onarır, saçların her zaman sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar. Biotin desteği zayıf saçları güçlendirerek saç dökülmelerinin önüne geçer. Saç kalitesini artırır ve daha sağlıklı uzamasını sağlar. dp Daily Perfection Çam Terebentin şampuan, koparak dökülmelerinin önüne geçmede etkilidir. Ayrıca saç köklerini besler ve daha hızlı uzamasına yardımcı olur.

 

Çam Terebentin Saç Uzatır mı?
 

Çam terebentin yağı çam ağaçlarından elde edilen doğal bir yağdır. Kozalakların gövdesinden akan ve bal veya reçine olarak anılan kısmından elde edilir.  Çam Terebentin, saçların kırılıp incelmesine ve dökülmesine karşı son derece etkilidir. Saç köklerini besler ve daha hızlı uzamasına yardımcı olur. Çam terebentin saç üzerinde birçok besleyici etkiye sahiptir bu nedenle saçları besleyerek saçların uzama süreçlerini hızlandırır.

 

çam terebentin yağı, çam terebentin yağı faydaları, çam terebentin esansı, çam terebentin yağı ne işe yarar, çam terebentin yağı nasıl kullanılır.