Keratin Şampuan - Dp Daily PERFECTİON

Keratin Nedir ve Faydaları Nelerdir ? 

 

Keratin her insanın derisinde, tırnaklarında, dişlerinde ve özellikle saçlarında bulunan temel bir maddedir. 

Saçlara keratinli bakım yapılmasının temel nedeni, zaten saç yapısının da temelini oluşturan öğenin keratin olmasından dolayı yıpranmış, incelmiş, bakımsız görünen, sağlığını tamamen kaybetmiş saçlara bu temel proteini uygulayarak yıpranmış kısımları keratin dolgusuyla canlandırmaktır. Keratin uygulanan saçlar, yapılan bakımdan sonra hem daha ışıltılı, hem daha gür hem de daha hacimli ve hoş bir yapıya bürünebilmektedirler. 

Keratin dayanıklılığı arttırmaya yardımcı olur. Saçlarımıza çeşitli işlemler uyguladıkça örneğin; sürekli boya yaptırmak, saç rengini açtırmak ve sürekli fön, maşa, düzleştirici gibi işlemler, saçta doğal olarak bulunan keratin miktarının azalmasına neden olur. Saçın canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayan keratin proteini bu gibi durumlar nedeniyle azalmaya başladıkça saçlarımız birbirine çok daha kolay dolaşmaya, mat ve kuru gözükmeye başlar. Keratin bu gibi olumsuz durumlara karşı çözüm sunar.

DP Evde Profesyonel Bakım Şampuanları’nı kullanarak siz de ekstra bir bakıma ihtiyaç duymaksınız saçlarınızı onarın, sağlıklı ve canlı saçlara sahip olun. İçeriğindeki vitaminlerle saçlarınızı beslemiş olmanızın yanında, her bir çeşitteki farklı protein ve destekleyici doğal maddelerle keratin etkisini de saçlarınızda iki kat fazla hissedin.

 

Keratin şampuan - keratin şampuan kullananlar -keratin şampuan ne işe yarar  - keratin şampuan nasıl kullanılır  - keratin şampuan özellikleri