Pamuk Sütü Şampuan

Pamuk Sütü Nedir?

Pamuk sütü nemlendirici etkiyi en üst seviyeye çıkaran doğal bir içeriktir. Pamuk sütü kuvvetli bir nemlendirici olmasının yanı sıra saçtaki mevcut nemin korunmasına yardımcı olur. Diğer nemlendiricilerin aksine saçı nemlendirirken saçta yağlanma hissi oluşturmaz. dp Daily Perfection Pamuk Sütü & Buğday Proteini şampuan, tuz içermeyen özel formülüyle saç derisini ve saçı yıpratmadan temizler. Saçlarınızın daha nemli, parlak ve yumuşak kalmasını sağlar. 

Pamuk sütü ile saçların nem oranı dengelenir. Keratin içeren özel formülle saçlara ihtiyacı olan vitaminleri kazandırarak bakım yapar. Hasar görmüş saçları onarır, saçların her zaman sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar. Biotin desteği, zayıf saçları güçlendirerek saç dökülmelerinin önüne geçer. Saç kalitesini artırır ve saçınızın daha sağlıklı uzamasını sağlar. 

Buğday Proteini Nedir? 

Saçlarımızın güçlü ve sağlıklı olmasını sağlayan birçok temel besleyici protein vardır ancak saçlarımızın güçlü ve sağlıklı olmasını sağlamak için doğru proteinlerden faydalanmak gerekir. Önemli miktarda B vitamini kompleksleri içeren buğday proteininde bulunan aminoasitler, saç tarafından emilirken, içindeki proteinler saç dokusunu sararak saçı güçlendirir, saçtaki keratin miktarını artırır. Bu işlem saç hücrelerinin yaşlanmasını engeller, kırılan saçları onarır, ekstra nem ve parlaklık katar. UV ışınlarına, fön, düzleştirici, maşa gibi saçlara uygulanan ısıl işlemlere karşı saçları korur ve zararlı etkilerini azaltır. 

Buğday Proteininin Saça Faydaları Nelerdir?
 

Buğday Proteininin saç ve saç derisinde üzerinde birçok pozitif etkisi vardır. 

Bunlardan bazıları:

  • dp Daily Perfection Şampuan Pamuk Sütü & Buğday Proteini serisi, tuz içermeyen özel formülüyle saç derisini ve saçı yıpratmadan temizler.
  • dp Daily Perfection Şampuan Pamuk Sütü & Buğday Proteini serisi, içerisinde bulunan proteinler sayesinde saçınızı besleyerek parlak ve yumuşak bir görünüm sağlar.  
  • dp Daily Perfection Şampuan Pamuk Sütü & Buğday Proteini serisi, Keratin içeren özel formülle saçlara ihtiyacı olan vitaminleri kazandırarak bakım yapar. Hasar görmüş saçları onarır, saçların her zaman sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar.
  • dp Daily Perfection Şampuan Pamuk Sütü & Buğday Proteini serisi, içeriğindeki Biotin sayesinde zayıf saçları güçlendirerek saç dökülmelerinin önüne geçer. Saç kalitesini artırır ve saçınızın daha sağlıklı uzamasını sağlar.
  • Buğday Proteini, saçınıza ihtiyacı olan temel protein ve aminoasit desteğini sağlayarak saçları güçlendirir.
  • Buğday Proteini, Saç hücrelerinin yaşlanmasını engeller, kırılan saçları onarır, ekstra nem ve parlaklık katar.
  • Buğday Proteini, UV ışınlarına, fön, düzleştirici, maşa gibi saçlara uygulanan ısıl işlemlere karşı saçları korur ve zararlı etkilerini azaltır. 
  • Pamuk Sütü, saçların daha nemli, parlak ve yumuşak olmasını sağlar.
  • Pamuk Sütü, saçtaki mevcut nemin korunmasına yardımcı olur. Diğer nemlendiricilerin aksine saçı nemlendirirken saçta yağlanma hissi oluşturmaz.

 

Saçlarınız Neden Sertleşir?
 

Eğer siz de;

"Saçlarım keçe gibi, ne yapmalıyım?"

"Saçlarımın yumuşacık olması için ne kullanmalıyım?"

"Saçlarım çok sert ve kuru"

"Saçlarım o kadar sert ki şekil veremiyorum" gibi şikayet ya da sorulara sahipseniz cevaplara hazır olun! Saçların sert bir yapıda olmasının nedenlerini, genetik yapı ve dış etkenler olarak iki kısımda inceleyebiliriz. İki kısımda da saçın sert bir yapıda olması saç tellerinin nem ve yararlı yağlardan uzak kalmış olmasıdır. Bu durum, saçın genetik yapısından dolayı nem ve yararlı yağlar bakımından fakir olmasından ya da saç bakımında kullanılan yanlış kozmetik ürünlerinden kaynaklanır. 

 

Buğday proteini şampuan, pamuk Sütü Şampuan, buğday proteini şampuan, pamuk sütü nedir, buğday proteini nedir, buğday proteinin saça faydaları, pamuk sütü şampuan ne işe yarar.