Uzun Saçlar İsteyenlere 5 Tavsiye

1. Saçlarınızın sağlıkla uzaması için ihtiyacı olan en önemli şey proteindir. Sağlıklı beslenme ile saçlarınızın da sağlıkla uzadığını fark edeceksiniz. Ayrıca dp Daily Perfection şampuanlar da içeriğinde bulunan Keratin ile saçlarınıza ihtiyacı olan protein desteğini sağlar.

2. Soğuk duş almak kan dolaşımınızı hızlandıracağından saçlarınızın uzamasına da yardımcı olur. Duştan sonra saçlarınızı soğuk su ile durulamaya gayret edin.

3. Saç şekillendiricilerden uzak durmaya çalışın. Eğer saçlarınızı uzatmak istiyorsanız bol bol nefes almasını sağlamalısınız. Isı ile şekillendirilen saçlar yıpranır ve kırık saç uçları saçların uzamasına izin vermez.

4. Saç uzatmak sabır isteyen zorlu bir süreçtir. Ancak doğru rutinleri uygularsanız daha kısa sürede sonuçlar alabilirsiniz. Saçlarınıza ihtiyacı olan nemi sağlamak da bu rutinlerinizin bir parçası haline gelmeli. Nem dengesi sağlayan şampuanlar kullanarak hayalinizdeki uzun saçlara bir adım daha yaklaşabilirsiniz. dp Daily Perfection Pamuk Sütü & Buğday Proteini şampuan ile saçlarınızın nem dengesini sağlayabilirsiniz.

5. dp Daily Perfection Çam terebentin şampuan saçları derinlemesine besler. Dökülen eski saç köklerinin yerini, yeni sağlıklı saçlar alır. Çam terebentinin saç konusundaki faydaları birçok bilim insanı tarafından onaylanmış ve saç uzatan doğal bir ürün olduğu her açıdan kanıtlanmıştır. dp Daily Perfection Çam Terebentin yağı içeren şampuan ile sağlıkla uzayan parlak saçlara kavuşabilirsiniz.