Formülümüzle Tanışın

Daily Perfection ile

3 Adımda Profesyonel Bakım

1

Tuz İçermez

dp Daily Perfection, tuz içermeyen özel formülüyle tüm saçlar için geliştirilmiş onarıcı ve besleyici saç bakım şampuanıdır.

2

Keratin Bakım

Keratin içeren özel formülle saçlara ihtiyacı olan vitaminleri kazandırarak bakım yapar. Hasar görmüş saçları onarır, saçların sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar.

3

Biotin Bakım

Biotin desteği ile zayıf saçları güçlendirerek saç dökülmelerinin önüne geçer. Saç kalitesini arttırır ve saçların daha sağlıklı uzamasını sağlar.

Çam Terebentin
Açıklama

Çam Terebentin doğal ortamdaki çam ağacının reçinesidir. Çam terebentin yağı, çam ağaçlarından elde edilen doğal bir yağdır. Kozalakların gövdesinden akan bal veya reçine olarak anılan kısmından elde edilir.

Çam Terebentin
Çörek Otu
Açıklama

Çörek otu yağı, içerisindeki antioksidanlar, protein, faydalı bitkisel yağlar ve karbonhidratlar sayesinde saçınızın sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Saç derinizdeki yağ üretiminin normale dönmesini sağlar.

Çörek Otu
Hyaluronik Asit
Açıklama

Aşırı kuru ve hasar görmüş saçlar için özellikle iyi bir bileşendir. Bu saç tipi daha gözenekli olma eğilimindedir ve özellikle nemini tutmakta zorlanır. Hyaluronik asit bu delikleri doldurur, böylece saçlar suyu alabilir ve tutabilir.

Hyaluronik Asit
Karanfil
Açıklama

Karanfil yağı, saç köklerini güçlendirerek saçın daha sağlam ve dirençli olmasını sağlar. Bu, saç dökülmesini azaltmaya ve saçların daha dolgun görünmesini sağlamaya yardımcı olur.

Karanfil
Keratin
Açıklama

Keratin her insanın derisinde, tırnaklarında, dişlerinde ve özellikle saçlarında bulunan temel bir maddedir. Keratin, saçlara uygulandıktan sonra saçların hem daha ışıltılı, hem daha gür hem de daha hacimli ve hoş bir yapıya bürünmesine katkı sağlar.

Keratin
Mentol
Açıklama

Mentol; nane şekeri, nane tozu ve nane ailesinin diğer yağlarında bulunmaktadır. Günümüzde birçok kozmetik ürününde kullanılan mentol bir terpenoiddir. Uzun bir kristal yapıya sahip olup dokunulduğunda yağlı hissi veren faydalı bir moleküldür.

Mentol
Pamuk Sütü
Açıklama

Pamuk sütü nemlendirici etkiyi en üst seviyeye çıkaran doğal bir içeriktir. Pamuk sütü kuvvetli bir nemlendirici olmasının yanı sıra saçtaki mevcut nemin korunmasına yardımcı olur.

Pamuk Sütü
Piroctone Olamine
Açıklama

dp Daily Perfection Bio Barrier serisi, Sülfat ve Tuz içermeyen özel formülü ile ilk yıkamadan itibaren kepek oluşumunun kaynağına etki ederek düzenli kullanımda %100'e kadar gözle görülür kepek oluşumunu önler.

Piroctone Olamine
Rambutan Bitkisi
Açıklama

Rambutan Bitkisi saç tellerini ve saç derisini şehirdeki hava kirliliği ve toza karşı korur. Saçlarınızın daha uzun süre canlı görünmesini ve temiz kalmasını sağlar. Saç derisinin daha sağlıklı olmasını ve saç köklerinin güçlenmesini sağlar.

Rambutan Bitkisi
Tuz İçermez
Açıklama

Tuzsuz şampuanlar, saçlarınızdaki nemi kilitlemeye ve renkli saçları ipeksi, yumuşak ve yönetilebilir hissetmeye yardımcı olan nemlendirici şampuanlardır. En iyi tuzsuz şampuanlar aynı zamanda saçınızın ihtiyacı olan tüm proteinleri, vitaminleri içermeli ve olabildiğince doğal içeriklere sahip olmalıdır.

Tuz İçermez