dp Daily Perfection Çörek Otu Yağı Şampuanı Değerli Kılan Nedir?

dp Daily Perfection Çörek Otu Yağı Şampuanı, tuz içermeyen özel formülüyle saç derisini ve saçı yıpratmadan temizler. Saçların daha nemli parlak ve yumuşak kalmasını sağlar. Çörek otu yağı saçlarınızın yumuşak, sağlıklı ve güçlü olmasını sağlayacaktır. Keratin içeren özel formülle saçlara ihtiyacı olan proteinleri kazandırarak bakım yapar. Hasar görmüş saçları onarır saçların her zaman sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar. Biotin desteği zayıf saçları güçlendirerek saç dökülmelerinin önüne geçer. Saçın kalitesini artırır ve daha sağlıklı uzamasını sağlar. 

Çörek Otu Şampuan Ne işe Yarar?

Çörek otu yağı saç derinizdeki yağ üretiminin normale dönmesini sağlar. Kepek gibi sorunlara iyi gelmekle birlikte, sedef hastalığı ve egzema gibi cilt problemlerini hafifletme özelliği vardır. Çörek otu yağı antioksidanlara sahiptir. İçerisindeki protein, faydalı bitkisel yağlar ve karbonhidratlar sayesinde saçınızın sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Çörek otu şampuan saç derinizi nemlendirir ve yağların üretimini dengeler. Yeni saç hücrelerinin oluşumunu destekler. Saçlarınızı kökten uca besler, canlılık ve parlaklık kazandırır. Saç beyazlamasını engellemeye yardımcı olur. Doğal temizleyici özelliğiyle saç derisini iyileştirir. Gün içerisinde kullandığınız saç maşası, saç düzleştiricisi gibi ısı ile çalışan aletler saçların toksitlenmesine yol açar, çörek otu yağı içerisindeki bitki özleri sayesinde saçların oluşan bu toksinlerinden kurtulmasına yardımcı olur.

 İşte Çörek Otu Şampuanın Faydaları;

·         Çörek otu yağı, saç derinizdeki yağ üretiminin normale dönmesini sağlar.

·         Çörek otu yağı, kepek gibi sorunlara iyi gelmekle birlikte, sedef hastalığı ve egzema gibi cilt problemlerini hafifletme özelliği vardır.

·         Çörek otu yağı, antioksidanlara sahiptir ve içerisindeki protein, faydalı bitkisel yağlar ve karbonhidratlar sayesinde saçınızın sağlıklı kalmasına yardımcı olur. 

  • Çörek otu yağı, saç derinizi nemlendirir ve yağların üretimini dengeler. 

·         Çörek otu yağı, yeni saç hücrelerinin oluşumunu destekler. 

  • dp Daily Perfection Çörek otu şampuan, tuz içermeyen özel formülüyle saç derisini ve saçı yıpratmadan temizler.

·         dp Daily Perfection Çörek otu şampuan, içerisinde bulunan proteinler sayesinde saçınızı besleyerek parlak ve yumuşak bir görünüm sağlar. 

  • dp Daily Perfection Çörek otu şampuan, keratin içeren özel formülle saçlara ihtiyacı olan vitaminleri kazandırarak bakım yapar. Hasar görmüş saçları onarır, saçların her zaman sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar.
  • dp Daily Perfection Çörek otu şampuan, içeriğindeki biotin sayesinde zayıf saçları güçlendirerek saç dökülmelerinin önüne geçer. Saç kalitesini artırır ve saçınızın daha sağlıklı uzamasını sağlar. 

    Çörek otu şampuan nasıl kullanılır ?

  •    dp Daily Perfection Profesyonel Bakım şampuanlarının tamamı Biotin, Keratin ve B7 vitamini ile desteklenmiştir. Evde kendi kendinize yapacağınız saç bakımını en etkili şekilde destekler. dp Daily Perfection Evde Profesyonel Bakım Şampuanları gündelik kullanımlar ve tüm saç tipleri için uygundur. Kullanım şekli standart özelliklerdeki bir şampuan ile herhangi bir farklılık göstermemektedir. Su ile ıslatılmış saça kişisel tercihe bağlı olacak şekilde 2 ya da 3 sefer uygulanıp her köpürtme işlemi ardından bol su ile durulanarak kullanılabilir.